Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Akcja


Akcja - 196 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Dragon Forever
Dragon Forever is an action game developed in Java by William Swaney. You can play it online (via "Java Web Start") or download it from this page. The goal of the game is to survive as long as possible. The closer you are to a unit of the castle, the more damage your flames do. Each time you’re hit you get a time penalty. When time runs out, the game is over. There is composed by an infinte number of levels that become more and more difficult.
Willian is editing an excellent blog (in english) to talk about his games (4 until now) and about casual games in general. Visit it!
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Nobuyuki Forces 3
Podobna do wspaniałej gry Xiao Xiao. Jest to ogromna wersja online "Time crisis" z gatunku arcade. Długa i intensywna gra z tonami możliwości do odblokowania extra cech, które tworzą jej unikalność w świecie gier online. Twój bohater ochrania się automatycznie, więc musisz trzymać spację, by wychylić się zza przeszkody, wycelować i strzelić myszką. Kiedy skończy Ci się amunicja, pozwól, aby Twój bohater schował się za przeszkodę i kliknij myszka, aby przeładować broń. Nie zapomnij zbierać dodatkowe upgrade'y przez kliknięcie na moce pojawiające się podczas krótkich animacji pomiędzy dwoma levelami.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp /
Flatland
Flatland jest unikalną retro strzelanką stworzoną przez Brenta Silby. Twoim zadaniem jest zniszczyć kolejne fale nieprzyjaciół. Zaczynasz grać w małym statku. Zbierając duże cześci z zestrzelonych nieprzyjaciół, rozbudowujesz swój statek i tarczę ochronną.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Pod Panic
Pod Panic jest wspaniałą i prostą strzelaniną arcade, stworzoną przez Al O'Shea z Fatking.co.uk, jest bardzo przyjemna w graniu. Każdy poziom przedstawia ciebie ze zwiększającą się liczbą strączków i sznurkowatych potworów. Uważaj na swój pierścień tarczy, jeśli skurczy się do końca, jest to koniec gry! Użyj myszki aby wycelować i strzelić (zbieraj pomarańczowe "P" powerup'y żeby strzelać szybciej), strzałek żeby ruszyć statkiem. Wciśnij spację, aby odrzucić wszystkich przeciwników. Naładuj tę broń zbierając niebieskie powerup'y.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Diablo_94
Runes of Shalak
Runes of Shalak jest platformówką stworzoną w czarno-białych kolorach, którą cechuje klasyczna i efektywna gra. Zbieraj monety na każdym poziomie, wejdź do portalu, aby przejść do następnego poziomu. Unikaj różnych rodzajów potworów i wrogów.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Yhan
Samolot
Używaj lewego przycisku myszy, aby utrzymać swój samolot w powietrzu i pozbierać zielone punkty kontrolne. Unikaj czerwonych gwiazd, gdyż powodują wybuch i kończą przebieg wyprawy. Celuj w niebieskie punkty, ponieważ będą stanowić dla ciebie ochronę zanim wlecisz w następną czerwoną gwiazdę, ale potem musisz ją odzyskać. Gra wydaje się być bardzo prosta, ale jest zaskakująco trudna.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jennalynn6 / Tłumaczone przez Yhan
Niebiański Flash
Niebiański Flash jest japońską grą zręcznościową. Utrzymaj kontrolę nad kolorowym statkiem kosmicznym po środku ekranu i staw czoło fali wrogów. Każda runda zawsze kończy się walką z wielkim szefem. Trzymaj wciśnięty klawisz myszy, by powtarzać strzały.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Yhan
Agresywny Atak
Fajna, gładko działająca gra, w której polujemy na wampiry. Po prostu należy wystrzelać tyle ile się da. Klikaj przyciskiem myszy by się poruszać, naciśnij spację, aby strzelić, strzałkami przesuwaj widok planszy, aby zobaczyć więcej.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Fight man ( xiaoxiao 9 )
Xiaoxiao 9 jest jedną z części w serii gier Xiaoxiao z Chin, w których narysowany ludzik parodiuje klasyczne gry. Ten odcinek jest w stylu gier spod znaku Street fighera. Klawisz Z aby uderzyć pięścią, X aby skoczyć i C aby się osłaniać. Strzałki aby się poruszać.
Najsłynniejszą częścią cyklu xiaoxiao jest Xiaoxiao 4.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Ellipsis
W Ellipisis akcja toczy się szybko, gra została stworzona przez <a href='http://www.jmtb02.com/elixir/' target='_blank'>Johna Cooney'a</a> (który między innymi, zaprojektował <a href='http://www.jmtb02.com/flash/ballrevamped4.htm' target='_blank'>serię </a>Ball revamped ). Gra się w nią dość podobnie jak w Iconien a wygląd przypomina [dirid=1610]Neon[/dird]. Jest na tyle prosta, że nie potrzeba wielu wyjaśnień. Kliknij na nadchodzące kwadraty aby je zniszczyć zanim dotkną centralnego kółka. Walcz o to, aby przetrwać jak najdłużej.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez A. Niewiarowski www.ndrew.globtra.com
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii