Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Akcja


Akcja - 196 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Neon 2
Po Neon nadchodzi Neon 2! Teraz większe, skrolowane, pole gry i nowi trudniejsi wrogowie. Dobra robota.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Panic
Panic to nieźle zaprojektowana strzelanka w formacie flash, stworzona przez Sander Van Der Vegte z holenderskiej firmy Coin-Op Interactive. Gra została zainspirowana klasyczną "Astro Panic". Celem gry jest pokonywać napierające fale obcych nadchodzące z kosmosu, zanim w Ciebie uderzą.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Andrzej Niewiarowski
Guardians
Guardians to zdecydowanie piękny przykład gry-bijatyki, z wysokiej jakości grafikami i animacjami, które warto zobaczyć. Szkoda tylko, że grywalność gry nie dorównuje poziomowi grafiki. Po kilku minutach grania, staje się dosyć nudna.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Andrzej Niewiarowski
Escargone
Escargone to fajna i wymagająca platformówka, wyprodukowana przez japońską firmę SKT (autorzy serii gier magnet). W grze mamy wiele poziomów, naszym bohaterem jest pełzający ślimak, który musi podążać za szarym kamieniem, aby przejść dalej. Kliknij aby skoczyć, przytrzymaj przycisk, aby wdrapywać się na ściany i puszczając klawisz po dotarciu na samą górę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Neon
Neon to gra naładowana akcją, powstała w oparciu o klasyczną Asteroids game ale wprowadzono też wiele dodatkowych elementów. Aby pokonywać kolejne fale wrogich statków, musisz wykorzystać różne rodzaje broni i bonusów wzmacniających Twój statek. Do gry wystarczy sama mysz.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Super Serif Bross
Serif Bross to interesująca gra platformowa z oryginalnym wyglądem używającym tylko znaków specjalnych. Używaj strzałek do poruszania się, zbierz wszystkie £, żeby otworzyć wyjście(e staje się E)z mapki. Jest tam edytor poziomów, w którym możesz stworzyć sowje własne plansze i możesz grać w poziomy innych graczy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Nakarm mnie
To zawsze wspaniała wiadomość usłyszeć, że utalentowany zespół Nitrome wypuścił nową grę. Tutaj, kierujesz drapieżną rośliną przez wszystkie poziomy, unikając trujących insektów. Korzystasz z myszy aby roślina wypuszczała elastyczny język i przyczepiała się do podłogi i sufitów aby się przeciągać z miejsca na miejsce. Kierowanie rośliną odbywa się bardzo podobnie jak w dofi blog lub w nowej grze Pendulumeca. Jak zwykle w przypadku dzieł Nitrome, można cieszyć oko wyjątkowymi grafikami i oryginalnymi pomysłami. Dobra robota!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Pio Pop Play
Lubię bardzo tę japońską grę, ze względu to, że jest prosta, miła i zabwna. Musisz pomóc małemu ptaszkowi pozbierać arbuzy i truskawki. Sterowanie myszą. W czasie gry będą ci przeszkadzać pewne niespodziewane zdarzenia...
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez mlekojad
Overkill Apache
Overkill Apache to dynamiczna gra, w której akcja oglądana jest z boku, na ekranie przesuwają się obiekty i przeciwnicy, a naszym zadaniem jest strzelać do wszystkiego, przytrzymując przycisk spustowy nieźle wyglądającego śmigłowca. Fajnie gra się w to przez jakich czas, ale później staje się trochę monotonna. Strzałkami się poruszasz, spacją strzelasz.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Panzo Invaders
Po Gel Invaders, pora na "Panzo Invaders" z japońskiego zespołu netkun.com. Zadaniem w grze jest ciągle rzucanie piłki, by unieszkodliwiać przeciwników na niebie, ale teraz jest więcej piłek do rzucania w obcych, a i ich pojawia się coraz więcej. Śliczne i wciągające!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii