Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Akcja


Akcja - 196 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Code of the Samouraï
"Code of the Samouraï" to platwormowa gra akcji, która oferuje wspaniałe animacje i dokładnie wykreowane poziomy. Jest ona bazowana na popularnej amerykańskiej kreskówce "Samuraj Jack". Cartoon Network pokazała również
wiele innych równie wspaniałych gier.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Final Fortress
Nic rewolucyjnego w tej grze typu "Chroń swoją bazę". Jest tam ogrom opcji i bonusów. Pełna wersja jest dostępna, ale nie jest za darmo. Podobne gry:
Bunker i Japanese protect your base.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Akai Ryu / Czerwony smok
Akai Ryu jest oryginalną i uzależniającą małą strzelanką stworzoną przez Jasona Reinsvolda. Czerwony smok podąża za kursorem myszy, musi pozostać jak najdłużej żywy i zestrzelić różnych przeciwników. Użyj klawiszy [1]..[6] aby zmienić rodzaj broni. Naciśnij spację, aby aktywować bomby po ich wystrzeleniu. Każdy przeciwnik ma swoją strategię, a także słabe i mocne punkty, tak jak i czerwony smok: jego grzbiet jest odporny na pociski.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Uber Breakout!
Ta gra stworzona przez Jacoba Grahna jest okrągłym arkanoidem. Sterujesz platformami za pomocą strzałek. Utrzymaj piłkę w okrągłej przestrzeni, zbieraj punkty i pozostaj przy życiu. Bonusy i specjalne dodatki sprawiają, że gra jest ciekawa i przyjemna.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Fuzetsu
Japończycy są najbardziej kreatywnymi ludźmi na świecie. Ta gra Java stworzona przez Jos "oNyx" Hirth jest kolejnym tego dowodem. Nie jest ona szczególnie trudna, ale za to fajna i oryginalna. Walczysz z kolejnymi bosami, którzy wysyłają różne typy pocisków. Jeśli dotkniesz te pociski zewnętrzną warstwą twojego statku, wtedy wystrzeliwujesz naboje, ALE nie możesz dotknąć ich pocisków piałym pixlem (sercem twojego statku), bo w innym przypadku tracisz jedno życie (masz ich trzy).
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Invader360
Invader360 jest okrągłą kosmiczną strzelanką, minimalna, ale dobrze zaprojektowana grafika. Gra stworzona we flashu przez japończyka F1ash. Kontrolujesz statek kosmiczny, który porusza się wokół środka ekranu, za pomocą myszy, lewy przycisk to strzelanie - tylko 4 strzały na raz. Teraz oczekujemy na sequel z muzyką i bonusami.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Pchli Świat
Pomóż pchełkom ominąć przeszkody i dostać się do czarnej dziury - marzenia wszystkich pcheł. Gra oferuje piękną grafikę i fajną muzykę przypominającą stare czasy pierwszych platformówek. Wielki wysiłek został włożony w staranne wykończenie każdego poziomu i grywalności tej gry. Każdy poziom przynosi coś nowego i utrzymuje zainteresowanie tą grą. Użyj wskaźnika myszy, aby poruszać się pchłami, przyciśnij lewy przycisk myszy, aby skoczyć wyżej.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Jump
Jump jest klasyczną platformową grą akcji stworzoną przez zespół Neodelight. Wygląd gry opiera się na wielko pixelowych pierwszych grach video. Gra pomimo nieskomplikowanej grafiki potrafi wciągnąć! Spacja strzelanie, strzałki poruszanie się i skakanie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Złoty Liść
Prosta i miła dla oka gra platformowa. Gdy weźmiesz jeden z liści na planszy, któryś z pozostałych zmieni kolor na złoty. Kolejność zbierania liści jest dowolna, jednak jeśli będziesz zbierać złote liście to nie ominie cię bonus. Dotarcie do wysoko umieszczonych liści umożliwia balon, w który zmieniasz się gdy naciśniesz spację. Po planszy poruszasz się przy użyciu strzałek. Jeśli podoba ci się ta gra, spróbuj zagrać w inne z shiftup.net:
Kalejdskop, Pong Pong Ponta, Float Jewel, Ponta s Quest and Stray Janis.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Jamal And The Wasp Bunker
Urocza (ale strasznie trudna) mała jedno stronnie przesuwana platformówka, w której poruszamy się pająkiem wegetarianinem który potrafi chodzić, skakać i kołysać się na jego własnej rzuconej sieci. Użyj klawiszy kierunku by poruszać postacią, naciśnij [shift] by rzucić pojedyńczą strunę pajęczyny; przytrzymaj [ctrl] w momencie gdy wcisnąłeś klawisz [góra] albo [dół] by zmienić pozycję wyrzucenia pajęczyny. Gdy znajdziesz się na pajęczynie, możesz użyć [prawo] albo [lewo] by lepiej się rozchuśtać; wciśnij [góra] by się wspiąć, [dół] by się obniżyć. Wciśnij ponownie [shift] by zeskoczyć ze pajęczyny.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp /
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii