Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Przygoda


Przygoda - 116 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Następne  
Cover Front

This point and click game is from the Cover Front Series and was created by Mateusz Skutnik (Submachine 1 & Submachine 2)wtih the story written by Karol konwerski.
It's 1904 and Karl von Toten is missing. Secret Agent, Kara is trying to solve the mystery.
The storyline is very creative and the graphics are wonderful

[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez Wormhole / Tłumaczone przez jennalynn6
Grow Island
Kolejna gra z serii Grow. Napewno spodoba się każdemu, lecz nie każdy będzie umiał ja rozwiązać. Klikaj na przedmioty w odpowiednej kolejności tak, aby stworzyć łańcuch udoskonaleń. Życzę miłej zabawy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez cat768.blog.onet.pl
Lina Ninja
Zabawna i wciągająca gra. Pomagamy ludzikowi ninja przejść przez wszystkie plansze. Używamy liny aby wciągać go na platformy. zmierzymy się z tunelami, lawą i innymi niebezpieczeństwami. Sterowanie rzut liną mysz, skok W, ruch A, D. Opuszczanie i wciąganie na linie W i S
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez piotr
Hewitt
Adventure/point and click game created by Casper Smith and C. Gianelloni. Appealing grahics and smooth animations, according to this detailed review, they spent over a year creating. Help Hewitt on his quest to find a date to the homecoming dance.


[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Świat Woggera
Kosmiczne przygody słodkiego, czerwonego kosmity. Wszystko co musisz robić to klikać na animowane obiekty by rozwiązywać kolejne zagadki, jednak to nie jest tak proste jak się wydaje. Chwilowo gra posiada 29 rozdziałów/poziomów, natomiast nowe są regularnie dodawane.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Landriel
Loa and the Island Quest
"Loa and the Island Quest" is a neat 2D platformer. A nice look&feel and reasonably challenging. Arrow keys to move, X to jump and Z to run.


[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
MOTAS - Mystery Of Time And Space
The Mystery Of Time And Space (czyli w skrócie MOTAS) to popularna gierka flashowa typu "wskaż-i-kliknij" stworzona przez Jana Albartusa (LOGAN) w 2001 roku.MOTAS na Wikipedii. Uważa się, że MOTAS jest jedną z pierwszych gier typu "Escape the room".
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jaca
The flowering nose
The flowering nose is a Java adventure game developed by Seth Fisher and Omar Waly. Playing this game is very smooth and fun, it's really an amazing work done by those 2 developers. Within each level you must activate the telport device to go to the next level. Your goal is to activate the teleport device of the final level. Follow the built-in instructions (in english) for more details, you can also read this detailed review.
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Ucieczka
Poprowadź swojego robota (używając myszki) przez serie tajemniczych i zagadkowych poziomów. Miła gra logiczna, która na pewno stanowi wyzwanie dla twoich szarych komórek.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(14) - Wprowadzone przez jp /
CDX
Po grze Śmierć w Sakkarze, owocem współpracy BBC i firmy Preloaded jest tym razem zupełnie nowa gra przygodowa, podzielona na epizody. Grę tworzą w całości ujęcia wideo. W pierwszej scenie, zaznajamiamy się z fabułą i Twoją rolą w tej opowieści. Musisz wykombinować jak przejść do jej następnych etapów, klikając, przeciągając, poruszając i łapiąc przedmioty na ekranie. Twój bohater nazywa się Adam Foster i musi rozwikłać tajemnicę i pokonać starożytny, krwawy spisek, który zagraża współczesnemu światu. Obecnie, kiedy pisany jest ten opis, udostępniono jeden odcinek (Manesia) a trzy następne są w przygotowaniu.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez A. Niewiarowski www.ndrew.globtra.com
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii