Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Przygoda


Przygoda - 116 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Następne  
Chiko: Przypadkowy Obcy
Od czasu przejęcia inicjatywy przez serwis Game On, Australia zaopatruje nas w wysokiej jakości gry (niektóre z nich zostały zrecenzowane na Pepere, Chasm, Dots and Diamond i Tork). Chiko jest kolejną wspaniałą przygodówką z Australii. Pomóż Chiko powrócić na Ziemię w 3 epizodach. Ściągnięcie gry może zająć trochę czasu, jednak mnogość zadań, przedmiotów i mini-gier powinny to zrekompensować.


  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Variolord
Submachine 2, Latarnia
Submachine 2 jest nową przygodową grą wskaż-i-kliknij stworzoną przez Mateusza Skutnika z Polski. Podczas gdy Submachine 1 ma 20 pokoi, w tej części można zwiedzić ich 98, a zagadki są dużo trudniejsze. Grafika i muzyka są starannie zaprojektowane. Tak ogólnie oceniając, bardzo przyjemna gra :-)
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(7) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Chronon v0
Chronon pochodzi z serii nowych gier wskaż-i-kliknij Eyezmaze.com. Celem gry jest uwolnienie małego żółtego krasnoludka za pomocą manipulowania różnymi przedmiotami w ciągu dnia. Pan domu wróci o 19. Z biegiem czasu rośnie trudność gry...
Inne gry z Eyezmaze: Vanilla and [dirid=837]Grow cube[/dird].
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(8) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Fancy pants adventure
Calkiem fajna platformówka online stworzona przez Brada Borne. Grasz fajnym pamperkiem który jest fajnie animowany i zachowuje swietna fizykę klawiszologia: lewa i prawa strzałka S by skoczyc strzłka w góre by otworzyć drzwi.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez lebapokoje.xt.pl
Hapland 3
Gra z rodzaju 'wskaż i kliknij' wymyślona przez Robina Allena. To już trzeci epizod z serii, podobny do Hapland 1 i Hapland 2, ale nadal grywalny.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Nevermore 2
Istotą tej gry jest zbliżenie się do gier cel&klik pomimo, że sterujesz małym bohaterem przy pomocy klawiatury. Musisz wspiąć się na szczyt góry, aby dotrzeć do starej kopalni złota. Gra stworzona przez Adam Westerman, ma za zadanie nauczyć nas skakać. Na każdej z plansz musisz wskakiwać na różne nieruchome i ruchome platformy, aby przejść na następny poziom. Jeśli Ci się to spodoba powinieneś również spróbować Nevermore 1. Rady: Niektóre platformy są ukryte poza ekranem. Dłuższe przyciśnięcie spacji to wyższy skok.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Cityscape
Gra bazuje na tym samym pomysle co popularna seria "Grow", lecz tym razem budujemy miasto. Celem jest zbudowanie budynków w odpowiedziej kolejności, żeby otrzymywać kolejne bonusy. Jeśli lubisz "Grow" albo SimCity to ta gra powinna Ci się spodobać
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WNC
Stickman Odo (1 i 2)
Ta zaznacz i kliknij gra z Korei oferuje nam prosty ale skuteczny tryb gry i wykonanie. Kliknij w odpowiednim miejscu, w odpowiednim momencie by uniknąc błędnych posunięć które mogą doprowadzić cię do śmierci. Jeżeli lubisz Stickman'a Odo, wypróbuj Stickman Odo 2.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(11) - Wprowadzone przez jp /
Industry 2
Gra rozpowszechniana przez James "Dangerskew" Trofe. Podążaj za wskazówkami i klikaj, gra nawiązuje pomysłem do seri Hapland....
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Wieża
Gra point-and-click, w której potrzeba trochę wyobraźni i logiki. Mimo braku muzyki, dźwięki i grafika są dobre. Kliknij na "PLAY THIS GAME", aby zacząć grę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp /
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii