Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Rozrywka


Rozrywka - 181 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Atak Nieumarłych
Gra wykorzystuje ostatnio niezwykle popularny w świecie gier on-line pomysł strzelanki z bocznego widoku, z przesuwającym się ekranem, pełnym wrogiej armii do pokonania. "Atak Nieumarłych" został starannie zaprojektowany i naprawdę warty zainteresowania. Jeśli spodobała Ci się ta gra, obejżyj także gry Deanimator, Zombie ramp, Indian outlaws oraz Gun Run.
Aby wykonać atak z wyskoku, naiscij Spację. Kliknięcie myszą to normalne cięcie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez www.dar.lap.pl
Piano Pooch
Macie talent muzyczny? to nasladujecie uderzenia w klawisze po slodkim piesku.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Yetisport 10
Nowa gra z serii yetisports. W 10 episodzie przygód Yeti i pingwina. Bedziecie uzywać trampoliny i stalaktyta . Masz do uzycia 10 stalaktytów, musisz wbic je w sciane i pomóc wspiąć sie pingwinowi tak wysoko jak tylko zdołasz. Uwazaj nie mozesz kolejnego stalaktytu wbic zbyt wysoko poniewaz pingwin nie da rady podskoczyć.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Foolyoo
Zwariowana gra akcji, której oryginalne prowadzenie fabuły przypomina walki rodem ze sławnej serii filmów mangii "Hokuto no Ken".
Przesuń kursor myszy na nadlatujące smoki, aby pociać je na kawałki...
Pomimo, że gra została stworzona w języku japońskim, nie ma tu wiele przycisków. Na stronie z dwoma przyciskami kliknij w lewy, aby rozpocząć grę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez www.dar.lap.pl
Blast Billy
Ta gra jest wyścigiem z czasem. Musisz podrzucac Bill'ego dookoła groty i zbierać gwiazdki. Naciskając lewy przycisk myszki podrzucasz bohatera gry w zależności od tego w którą strąne stzrałka jest skierowana. Jeśli nacisniesz spację zmieniasz strzałkę na wiatraczek-co ułatwia kierowanie Bill'im ale zabiera nam to pkt.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp /
Świat Piasku
W sumie ta gra nie ma konkretnego celu, za wyjątkiem wpatrywania się w ruch. To jest jak ogród zen. Możesz zatrzymać czas, zmienić rozmiar ołówka, budować ściany, sadzić rośliny, rozpalać ogień etc...
Gra wykorzystuje technologię Java (używa API), jako że w wersji flash zbytnio obciążałaby procesor.. Developerzy gier, ujrzawszy to cacko, pomyślą o Javie bardziej serio.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(17) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WRonX
War of the Hell
Całkiem niezła gra a może zabawka, z dosc niezła fizyka.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Ragdoll
Ragdoll jest to w pewnym sensie zabawka rozwijała sie na Pekka Sandborg gra cechuje się bardzo dobrą fizyka. W tej grze nie ma celu poprostu wyrzywasz sie rzycajac kobeta.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez clickjogos / Tłumaczone przez www.lebapokoje.xt.pl
Inwazja wikingów
Powstrzymaj wikingów od najeżdżania Londynu nocą. To jest historia dla zabawy zrobiona przez T-Viral. Klikaj z twoją myszą by otworzyć pułapki i zniszczyć biednych wikingów.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Robaki
Nowa poetycka gra od Orsinal. Trzymając przycisk myszy, robi się bańka tak duża, ile miejsca jest dookoła małej dziewczynki. Puść przycisk by skoczyć. Kiedy ona wysadzi, wszystkie robaki w granicach obszaru dookoła dziewczyny—i względem rozmiaru bańki—odleci i da tobie punkty.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii