Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Rozrywka


Rozrywka - 181 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Ucieknij z Lochu
Cytując autora gry ("hunty"). Ucieczka z Lochów jest "bardzo dziwnym i niskobudżetowym flashowym hołdem dla klasycznych gier Laserdisc, takich jak "Dragon's Lair" (Smocze Legowisko), "Space Ace"(Kosmiczny As) i "Super Don Quixote"(Super Don Kichot). Interaktywność jest ograniczona, ale grywalność i wygląd całkiem zabawne. Wystaczy klikać w migającą elipsę, która raz na jakiś czas się pojawia, żeby przejść do następnego poziomu.
Praca nad grą jeszcze się nie skończyła, a hunty pracuje nad nowymi poziomami do gry.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez qwerty
Base Jumping
To jest to, co można nazwać uzależniającą grą, wyprodukowana przez Estartic z buublebox.com. Na początku musisz zdać egzamin, a potem zaczyna się zabawa. Po tym jak wyświetli się słowo "GO", naciskasz spację, aby zacząć skok (jeśli zrobisz to przed "GO" zostaniesz zdyskfalifikowany). Naciśnij spację ponownie, aby otworzyć spadochron, jeśli otworzysz za późno, stracisz trochę zdrowia ;-D Celem gry jest dotrzeć do ziemi jako pierwszy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - / Tłumaczone przez Coen
Goldburger TO GO!
Zrób parę zmian w maszynie "Goldburger TO GO" tak aby działała. Nie jest to takie proste jak się wydaje. Jeśli przesuniesz kursor myszki na jakąś część maszyny wtedy możesz ją zmieniać odpowiednio. Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać, nawet jeśli używasz podpowiedzi (TIPS).
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(9) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Orangutwang
Kolejna gra od Teagames. Podobnie jak w Rock Climber przesuwaj jedną z kończyn niezwykle wygimnastykowanej małpki z kółka na kółko, a po drodze zbieraj banany. Uważaj jednak na niebezpieczne stworzenia, które będą przeszkadzać ci w zwiedzaniu dżungli.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez Chefan / Tłumaczone przez Domel
Epoka Lodowcowa: Skok Wiewiórki
Gra stworzona jako reklamówka filmu "Epoka Lodowcowa" zainspirowana serią Yetisports games. Sterowanie myszą. Pierwszy klik aby wiewióra zaczęła zjazd i drugi, aby Sid wystrzelił ją w powietrze.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(3) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Nie strzelaj do Szczeniaczka
Po kliknięciu w 'Start' nie wolno ruszyć myszą, albo przemiły szczeniaczek zostanie rozstrzelany. To jedna z bardziej denerwujących gier jakie stworzono, jednak nie pozbawiona humoru (poziom 3 na przykład).
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(18) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Bonobo's Bongo
Małpka z lewej strony na ekranie zagra na swoich bongach rytm. Spróbuj powtórzyć go na bongach po prawej stronie, w tym celu użyć myszy lub strzałek lewo-prawo. Przy okazji możesz dowiedzieć się, że małpy Bonobos, najbardziej do nas podobne człekokształtne potrzebują naszej pomocy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Flow
Ta gra to niezydentyfikowany obiekt w świecie gier online, absolutnie musisz ją spróbować. Jest o ewolucji gatunków i biologi, możemy ją nawet nazwać "Grą genetyczną". Na pierwszych poziomach wydaje ci się, że gra nie ma konkretnych celów. Jednakże twoim głównym zadaniem jest zanurkować tak głęboko jak to możliwe i uciec przed predatorami. Jedząc i ewoluując, zmierzysz się z coraz to agresywnymi predatorami. Użyj Kursora Myszki by przewodzić twoją kreaturę. Przytrzymaj Lewy Klawisz Myszy by przyspieszyć. Czerwone pigułki powodują, że nurkujesz głębiej. Niebieskie wynurzają cię.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(10) - Wprowadzone przez jp /
ARC
Jest to gra symulijąca reakcję łańcuchową. Każde z pojawiających się na ekranie kół możesz chwycić i obrucić tak, żeby znajdujące się na nich gwiazdki zdeżyły się ze sobą. Wtedy kółko zaczyna wybuchać wzdłóż całego obwodu, jeżli na swojej drodze spotka kolejną gwiazdkę z innego koła to reakcja łańcuchowa będzie trwać dalej
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WNC
Music Brothers
Kolejna gra z HanGame. Music brothers wyróżnia sie przyjemna grafiką, gra jest prosta naciskasz strzałki i spacje wg sekwencji które wyswietlane sa na planszy, w konsekwencji powstaje miła melodyjka a ty zaliczasz kolejny poziom w grze. Pamietaj ze kazda pomyłka powoduje ze jeden z twoich bochaterów odpada, jesli nie wyrobisz sie w czasie lub zgina wszyscy twoi kolorowi bochaterowie, gra sie konczy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii