Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Sport


Sport - 83 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następne  
10 sekundowe wyzwanie
Kontrolujesz kij golfowy przy pomocy myszki i masz 10 sekund na wybicie piłeczki najdalej jak jest to możliwe. Dobry klon gier Yetisports.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(6) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Soccer 1.0
Soccer 1.0 to fajna gra piłkarska w stylu retro, gdzie starasz się pokonać drużynę komputerowego przeciwnika. Kontrolujesz graczy swojej drużyny za pomocą myszy. Wskaż kursorem swojego gracza, którym chcesz grać (poruszając myszą, gracz przesuwa się w wybranym kierunku). Przytrzymaj klawisz myszy i puść, gdy zdobędziesz piłkę aby, ją porządnie kopnąć. Można wybrać do czterech piłkarzy w jednej drużynie i ustawić liczbę goli jaką trzeba zdobyć aby wygrać.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej są odpowiednikiem online "Pro Evolution Soccer" lub "FIFA", stworzone w Shockwave przez studio Silent bay (autorów Risky whisky i Laser maze). Mniej graczy (tylko po 3 na boisku + bramkarz), mniej opcji, prostsze sterowanie i cały czas dużo dobrej zabawy. Wybierz swoją ulubioną drużynę i spróbuj zdobyć Mistrzostwo Świata! Graczami sterujesz za pomocą strzałek, Z aby podać, X żeby strzelić.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Super web soccer
Bardzo łatwa gra. Na z podajemy piłkę a na x strzelamy. Poruszamy się strzałkami. Im dłużej przytrzymasz tym mocniesze będzie uderzenie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez Morzna grac mundial 02,06 i euro 04 / Tłumaczone przez Morzna grac mundial 02,06 i euro 04
Uber Pool
Jest to okrągły bilard. Gra posiadająca unikalne i oryginalne cechy, piękną grafikę i gładką animację. Silnik gry jest dosyć dobry, ale sterowanie jest bardzo trudne (za trudne?). Gra jest podobna do lightningpool series, musisz wbić wszystkie bile zanim skończy się czas.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Dumbolf
Dumbolf jest wspaniałym minigolfem (z widokiem bocznym). Został on stworzony przez rumuński zespół na gamedsheep.com. Grafiki i kolejne poziomy zostały zaprojektowane bardzo dokładnie i czynią tą grę ciekawą i wyjątkową. Gra przypomina wspaniałą The Mile High Club stworzoną w 2004 roku.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Lightning Pool
playaholics.com wypuściło sequel swojego Lightning Break game. Nadal ścigając się z czasem musisz oczyścić stół a przy okazji możesz zebrać kilka pomocnych dodatków. Dzięki łatwej kontroli kija gra daje wiele radości z każdy kolejnym poziomem.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Sumo Sushi Soccer
Spróbuj wkopać kawałek sushi do bramki przeciwnika. Im szybciej trafisz tym więcej punktów otrzymasz, ale przeciwnik będzie za to coraz trudniejszy do pokonania. Sterowanie strzałkami i spacją. Tematyka gry przywodzi na myśl slim games i na pewno zainspirowana została przez the slime soccer game.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez Juggernart / Tłumaczone przez Domel
Wojna Latawców
Kolejna ciekawa gra z Japonii. Twoim celem jest wypchnięcie latawca przeciwnika poza "arenę" i utrzymać swój w środku. Pomysł został zapozyczony z walk Sumo, najpopularniejszego sportu Japonii.
Kontroluj swój latwiec za pomocą myszki, kliknij, aby go przywołać.
Każdy kolejny przeciwnik bedzie coraz trudniejszy do pokonania.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(7) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez www.dar.lap.pl
Polar Dash
Kierujesz misiem polarnym podczas wyścigów, calkiem niezła symulacja kierujesz strzałkami.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii