Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Sporty motorowe


Sporty motorowe - 75 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  Następne  
3D - Wyścig
3D-Wyścig to gra stworzona jako aplet Java. Jeździsz Fordem (Ka, Galaxy, Escort, Fiesta lub Mondeo) i możesz wybrać spośród 8 różnych tras. Silnik 3D jest stosunkowo prosty, lecz sama gra jest płynna i dostarcza wielu radości. Dobra robota!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Yamax
RallyRally
Gra wyścigowa w Flashu nie jest najlepszą grą roku, ale jeździsz samochodem rajdowym na mule i ślizgając się wykonujesz różne efekty, co jest całkiem niezłe. Szkoda, że samochód zatrzymuje się gdy jest na pograniczu trawy, ostatecznie efekt mógłby być dużo lepszy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Yhan
Babble Grand Prix Racing
Nie ma wielu darmowych gier z wyścigówkami w formacie flash. Ta nie jest bardzo pomysłowa, ale jest fajna. Warto zwrócić uwagę na jednen interesujący aspekt - "auto duch" - z którym można się ścigać - reprezentuje on Twój najlepszy czas okrążenia. Aby kierować, korzystasz z kursorów, spacją hamujesz, P - pauza i ESC aby zakończyć. Miej na oku mapę w prawym górnym rogu, bo widoczność nie jest zbyt dobra i hamuj aby nie wypaść z trasy.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez A. Niewiarowski www.ndrew.globtra.com
Waterbomber
In this nicely done game, your goal is to get water onto the lake and to drop it on the fires. Avoid the birds and the ground of course and don't let the plane dive when getting the water. Use the arrow keys to set the speed and the altitude of the water-bomber. This game is surprisingly addictive. A little tip, you are more efficient when being closer to the fire.
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez pirlout / Tłumaczone przez jp
Tanked Up
Tanked Up jest ostatnią z gier stworzonych przez Matthew Annal i Heather Stancliffe z utalentowanego zespołu Nitrome. Poruszasz się czołgiem i musissz pokonać 8 różnych tras. Czołg kontrolujesz za pomocą strzałek a ostrzeliwanie innych czołgów za pomocą myszki, to wymaga trochę praktyki, ale jest warte poświeconego czasu. Jak zazwyczaj grupa Nitrone oferuje wspaniałą grafikę i ciekawą grywalność. Ine gry tej grupy: Roly Poly & Feed me
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Crash Course Football
W tej trójwymiarowej grze w piłkę nożną, mamy dwie drużyny, po pięć... samochodów! Poza tym, że dosyć łatwo poknać drużynę przeciwną, samochód (kierowany kursowami klawiatury) porusza się realistycznie i jest to bardzo fajne kiedy można robić poślizgi i starać się uderzyć w dużą piłkę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez A. Niewiarowski www.ndrew.globtra.com
Goggles: symulator lotu GoogleMaps
Goggles to interesujący eksperyment we flashu stworzony przez Mark Caswell-Daniels, zwykły symulator lotu, który integruje informacje zebrane z serwisu map Google. Wybierz lokalizację, a potem steruj samolotem używając strzałek, 'A' i 'Z' do ustalenia prędkości, spacja - strzelanie.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
wOne 2
Sequel gry wOne. Te same klawisze sterujące i ten sam gameplay ale nowa wersja jest lepiej wykończona i oferuje szerszy wachlarz poziomów trudności niż poprzedniczka. Dobrze zrobiona!
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez kamilfly
Race
"Race" to gra wyscigowa od Taro Ito z GameDesign. Sterowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe. Nie musisz używać gazu, wystarczy tylko prawy i lewy klawisz. Walczysz z innymi ślicznymi, małymi, kolorowymi autami. Pięć tras, po pięć okrążeń każda. Proste, Japońskie i daje duzo radości - jak zawsze.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Monster Truck Unleashed
Po ogromnym sukcesie Monster Truck z zespołu Miniclip, utalentowana grupa Stimunation team pokazała nowy sequel na Candystand.com. Na tej wersji możesz zmienić głebsze detale twojej ciężarówki (kolory, rozmiary kół i inne parametry). Przyśpieszenie/hamowanie za pomocą strzałki w górę i w dół. Lewy i prawy klawisz do skręcania wozem. Spacja i CTRL do robienie salt. :]

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Metex
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii