Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Strategia


Strategia - 233 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Następne  
Draw Play
Kliknij i przeciągnij myszkę, żeby narysować linię i użyj strzałek żeby się po niej poruszać i skakać. Postać musi dotrzeć do niebieskiej flagi. Innowacyjny gameplay.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Mk
Pusho
Pusho is a simple game offering a classic gameplay as old as the first computer games. Push the blue orbs onto the blue squares. If you like this game and if the levels are too easy for you, you can still go on with this popular remake on miniclip (penguin push) and the excellent Cubeoban.
[TłumaczPolska]   [Popraw tłumaczenieAngielski]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez jp
Magneto
Kolejna gra bazująca na magnets. Jest bardzo dobra, została zaprojektowana w bardzo prosty sposób i oferuje szybką i przyjemną rozrywkę. Czerwone magnesy przyciągają Cię a niebieskie odpychają. Musisz trafić magnetyczną kulką do wyjścia, bez dotknięcia czegokolwiek. Zasady fizyczne świata gry, przypominają mi te z dirid=564]Ball revamped series[/dirid].
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Paintball
Paintball to bardzo fajna gra, stworzona przez trzynastolatka (!). Zasady fizyczne wirtualnego świata gry budzą skojarzenia z tymi z niesamowicie popularnej pozycji Line rider. Celem gry jest kierować czerwoną kulką w kierunku czerwonego kwadratu, rysując ściany. Naciśnij spację aby na piłkę zaczęła działać siła grawitacji i by zaczęła się odbijać. Gra ma 126 poziomów do przejścia i wciąż powstają nowe.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Impulse
Impulse to wyluzowana gra, oferująca 24 darmowe poziomy, za następne trzeba zapłacić około 20 dolarów. Ostrzegam, graj jest wysoce uzależniająca i możliwe, że zechcesz kupić pełną wersję. Jest to najbardziej wyrafinowana gra w jaką grałem. Ustawiasz bomby i ich zapalniki tak aby siła wybuchu nakierowała kulkę na czerowny punkt. Kiedy Ci się nie udaje, możesz spóbować ponownie, po wyregulowaniu wszystkich parametrów, aby osiągnąć sukces. Instrukcje do gry są bardzo dobre.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez ndrew
Pięć
Zgrupuj pięć kulek w takim samym kolorze (nie koniecznie w linii prostej), aby je wyeliminować. Kliknij na kulce, aby ją przesunąć, potem kliknij ponownie w miejsce, gdzie chcesz ją przesunąć. Idea gry nie jest nowa, ale wykonanie ładne.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Orb
Orb oferuje nowe podejście do gier tego typu , gdzie musisz coś przeciągnąć i poprowadzić do celu bez dotykania ścian.
Oryginalność Orb opiera się na kolorowych pigułkach, które zmieniają kolor kulki.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Timed climb
Timed Climb to przemyślna gra autorstwa Jussi Kari z ooPixel. W grze, do kontroli służy nam tylko spacja. Przyciśnij klawisz aby zacząć ładować energię (i widoczny będzie przyrost paska energii). Mała niebieskia odbijająca się piłka, bedzie się poruszać tak długo aż nie zwolnisz klawisza <b>zanim piłka nie dotknie ziemi</b> i nie zostanie odbita.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Andrzej Niewiarowski
no circles no
Firma Feisty Enterprises stworzyła dwie różne wersje dziwnej gry, coś w rodzaju układanki/zręcznościówki. Na każdym poziomie, Twoim zadaniem jest domyślić się co należy zrobić aby przejść dalej. Korzystasz z myszy, która wskazujesz, klikasz, przeciągasz sześcian aby dotarł on do pomarańczowego znaczka w kształcie litery "V".
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez A. Niewiarowski www.ndrew.globtra.com
Magnet 1 & 2
Gra Magnet i jej sequel Magnet 2 są dosyć stare (mają 1 rok), ale są warte przypomnienia. Stworzone przez japońską grupę zwaną SKT, stały się bardzo popularne w internecie. Trudność rośnie wraz z kolejnymi poziomami. Gra przedstawia dziwnego królika z magnesem na głowie oraz sztabkę żelaza, którą trzeba przesunąć do różowego punktu oznaczonego "H". Po prostu poruszaj się królikiem za pomocą strzałek i naciśnij spację, aby uaktywnić pole magnetyczne.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii