Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Strategia


Strategia - 233 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Następne  
Profesor Fizzwizzle
To flashowa wersja gry z ponad 200 poziomami stworzona przez Ryana & Matta z grubbygames.
Profesor Fizzwizzle nie jest zbyt wysportowany i nie może skakać. Aby ukończyć każdy poziom musisz wyprowadzić profesorka z labiryntu tylko przy użyciu strzałek.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Mozaik
Po Piersze musisz się zalogować poddać imię hasło i email.Reguły są takie muszisz obrócić bloki i dopasować do obrazku na dole jest 15 poziomów.Ta gra jest bardzo pszyjemna życze miłej gry.

  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Seldon
Cubricus
Gra od Digital Seed Entertainment, twórców Tactics Arena Online, jest to gra logiczna w której przesuwasz sześciany, tak aby usunąć wszystkie kolorowe sześciany. Darmowa wersja dostępna jest z samouczkiem ("Starter" - aby nauczyć się o różnych typach sześcianów) oraz z packiem "Emerald". Pełna wersja nie jest darmowa i jest dostępna dla Windows.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez pecet
Inuyasha Demon
Oparta na mandze o tym samym tytule, Inuyasha Demon jest turową grą karcianą. W każdej rundzie wybierasz zestaw 3 kart, które wyznaczają działania Twojego bohatera w następnej rundzie (ruchy, walka etc.). Do wyboru jest 8 postaci, a grafika i animacja w stylu pixelart są piękne.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WRonX
Zyrx
W lewym górnym rogu wyświetla się wzór, który należy powtórzyć klikając w pola na dużej planszy. Gra świetnie trenuje pamięć. Jeśli osiągniesz 2000 punktów przejdziesz do drugiej rundy, w której musisz kliknąć dwa razy w kolorowy punkt i raz w biały.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
New Rolling Omusubi
Kolejna świetna gierka Java producentów opisanego już tu "Świata Piasku". Używaj długiego i elastycznego języka aby poruszać się wzdółż ścian i bloków lodu i piasku. Dotrzyj do białego kwardatu tak szybko jak tylko potrafisz
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez *WNC K-ce*
Shushi Samourai
Miłe i oryginalna gra puzzle. Kontrolujesz małym kucharzo-samurajem i twoim zadaniem jest poprowadzić go poprzez składniki sushi by ugotować wszystkie sushi z każdego poziomu. Strzałki na klawiaturze pozwalają poruszać postać, spacja natomiast unieruchamia twoich przeciwników.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp /
Unikająca struna
Świeże wykonanie, innowacyjny koncept, edytor poziomów, ta gra rządzi. Cel gry jest bardzo prosty, poruszasz się struną z punktu "START" do punktu "END". Liczne poziomy pozwolą ci grać przez dłuższą chwilę.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(5) - Wprowadzone przez jp /
Roboclaw
Roboclaw to gra uzależniająca jednakże jest bardzo frustrująca. Wszystko co musisz zrobić to wrzucić niebieską piłkę do dziury nie dotykając żadnej ze ścian. Wiele poziomów.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(9) - Wprowadzone przez jp /
Mercury Drops
Głównym zadaniem tej prostej i miłej gry jest to by przetrwać jako kropla rtęci. Kontakt z mniejszymi albo z takimi tej samej wielkości powoduje, że powiększasz swoją kroplę. Unikaj kontaktu z większymi kroplami. Używaj myszy by zmienić kierunek kropli.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp /
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii