Katalog Gry
AngielskiFrancuskiFińskiCzeskiPortugalskiPortugalskiWłoski
Polska
NiemieckiTureckiNorweskiHolenderskiHiszpańskiHebrajskiDuńskiRumuńskiSłowackiWęgierskiSzwedzkiKatalońskiChorwackiGreckiAlbanaisChiński uproszczonyRosyjskiEsperantoJapońskiPomóż nam przetłumaczyć tę stronę na Twój językArabskiKoreańskiSłoweńskiEstonianIcelandic


Stres


Stres - 144 Gry
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  Następne  
Iconien
Iconien jest grą stworzoną we flash przez utalentowanego japończyka F1ash (autora gier: Air support i Invader360). Tak jak przy wszystkich grach stworzonych przez niego, zasady są bardzo proste: spraw, aby robaki nie dotknęły centralnego oka. Oryginalność tej gry polega na procedurze strzału: naciśnij przycisk myszki, przeciągnij myszkę, aby stworzyć prostokąt, zwolnij przycisk, wszystkie robaki będące wewnątrz eksplodują (super animacja). Cała trudność polega na tym, że pomiędzy kolejnymi wybuchami musi upłynąć 2 sekundy. Nowa, uzależniająca i ciekawa gra.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Krótki obwód (short circuit)
Krótki obwód jest grą stworzoną we flashu przez Bryce'a na konkurs w Armorgames.com (dawna gamesofgondor.com). Zasady są proste: nie dotknij niczego, naciśnij lewy przycisk myszy, aby odepchnąć przeszkody. Gra oferuje szalone tempo, ataki zsynchronizowane są z muzyką, radzimy ją włączyć w komputrze. Przy przejściu do nowego poziomu (co jest sygnalizowane zmianą koloru tła) atakujące cię przedmioty adaptują się i zmieniają swoją strategię. Gra przypomina trochę Drifts i Balls.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Coen
Pęd Tunelowy
Pęd Tunelowy jest bardzo prostą i wydajną grą. Musisz prowadzić tak daleko jak to możliwe smoka o dużej prędkości bez dotykania ścian. Sterowanie smokiem odbywa się za pomocą myszy. Trudność i to co czyni grę inną od innych, tak jak bardzo dobra gra Ball Atrack, wynika z rotacji ścian, która wymaga bardzo szybkich reakcji.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(4) - Wprowadzone przez jp /
Dry Fire
Cel gry jest prosty - musisz po prostu zabić wszystkich przeciwników, którzy chcą zniszczyć Twoją wieżyczkę. Bardzo dobra animacja "patyczkowych" żołnierzy sprawia, że przyjemnie się do nich strzela. Używaj myszy aby celować i strzelać, spacji do detonowania bomby. Ostrożnie, w tej grze jest mnóstwo krwi.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WRonX
DragonDash
Gra podobna do Copter, tyle że w tej kierujesz smokiem. Dodatkowo ścigasz się z czasem (60 sekund) i w tym czasie musisz dotrzeć jak najdalej. Kolorowe piłeczki dodają szybkości, szare oraz ściany zwalniają cię.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Domel
Dezao
Kolejna słodka, minimalistyczna gra od babarageo.com. Kontrolując ruch małego chłopca za pomocą myszy, musisz uciekać przed duchami, skacząc po ruchomych platformach. Jak zwykle przy grach z babargeo.com, istnieje "Edit mode", pozwalający konstruować własne poziomy. W "Play mode" możesz zmierzyć się z poziomami innych graczy (już ponad 1000 poziomów!).
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez WRonX
Snake Jump
Gra napisana w Javie i rozprowadzana przez necrosaro. Uzywasz strzałek by kierować wezem tak aby przeskakiwał miedzy platformami. Im dalej zalecisz tym wiecej punktów.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(2) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Pretty Pretty Bang Bang
PPBB to gra akcji, gdzie sterujesz białą kulką za pomocą myszki. Gra nie jest zbyt skomplikowana, ale grywalność może na chwilę przykuć Cię do monitora. Klikając lewy przycisk myszy 'wybuchasz'. Uważaj na fioletowe kulem które są wystrzeliwane przez bossów na końcach poziomów. Celem jest utrzymanie się tak długo, jak to możliwe.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez LegionPolski
Mouse 1.0 - Escape to Windows
Super gra na nude w biurze... Poruszasz wskaznikiem po labiryncie i uwazasz na pulapki.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(1) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez yorgiel
Circlefish
Ruszaj niebieską kropkę strzałkami klawiatury i spróbuj wybrać liczby w porządku rosnącym. Jeżeli uderzysz niewłaściwy numer, musisz zacząć od nowa. Cel: dotknąć wszystkie liczby tak szybko jak to możliwe.
  [Popraw tłumaczeniePolska]
Komentarze(0) - Wprowadzone przez jp / Tłumaczone przez Pieniek
Cofnij  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  Następne  
Dodaj nową grę w tej kategorii