Barbados - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtPolakeFrengjishtDanezeHollandezeNorvegjishtGjermanishtPortugezePortugezeAnglishtFinlandishtÇekeTurkisht


Barbados

13 Maj 2005 09:05
     From the Yoshio Ishii house of game design. The object of this shockwave game is to collect all of the dots on the play field by moving your ship around the concentric circles while avoiding the enemy. Press the space bar to increase speed, use the arrow keys for changing lanes.

Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashSimcity - Lojra te vjetraThe Missile game 3D - SforcimCatch Thirty three - Sforcim
Metal Slug Brutal 2 - AksionKDice - Lojra me shume lojtareRolling Turtle - Sport me motoraWir sind die gutten - QejfChess online - Lojra me shume lojtare
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.