Bloxorz - loja
Drejtoria Lojrat
PortugezePortugezeDanezeSpanishtÇekeAnglishtFinlandishtTurkishtFrengjishtGjermanishtPolakeSllovakeItalisht


Bloxorz

9 Janar 2008 08:09
     What hides behind this weird name? An impressive, wonderful, innovative, and fresh puzzle game designed by Damien Clarke. As usual with great game the mechacnics are so simple. The aim is to get the block to fall into the hole. Use the arrow keys to move, 33 levels to beat.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashPanic in the Skyscraper - SforcimSuppukuties - StrategjiMencia Meltdown - Strategji
Panic Breakout - Lojra te vjetraFlash Chess 3 - StrategjiLine golfer - SporteSuper Mario Bros. Crossover - Lojra te vjetraXiao Xiao - Aksion
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh SQUALE ( 10 Janar 2008 12:58) : Vraiment excellent ! Très prenant
  Profili     Mesazh To1ne ( 10 Janar 2008 13:34) : I really love this game, and have finished all levels...
  Profili     Mesazh Duffm@n ( 4 Nentor 2008 10:45) : Y'a combien de niveau
  Profili     Mesazh Duffm@n ( 4 Nentor 2008 10:50) : Bloqué au niveau 9
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.