Carnyville - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtHungarishtSpanishtPortugezePortugezePolakeTurkishtHollandezeAnglishtFrengjishtFinlandishtÇeke


Carnyville

30 Shtator 2005 08:32
     Created by Mark Arenz. The object of the game, as with most point-and-click games, is to find and collect various objects that will allow you to progress through the game. A slight difference from the others: this one provides several arcade mini games all along the play.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashFlash Basketball Game - SporteKung Fu Hustle - Lojra te vjetraShigjetat Pub - Sporte
Interactive buddy - QejfEllipsis - AksionClix - StrategjiHabbo Hotel - Lojra me shume lojtareElvandia - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.