Çelik e zjarr - loja
Drejtoria Lojrat
Italisht
Shqip
HollandezeSpanishtPolakePortugezePortugezeGjermanishtNorvegjishtTurkishtFrengjishtAnglishtFinlandishtÇeke


Çelik e zjarr

4 Maj 2005 08:53
     Eshte nje loje modelit te vjeter 2D. Tastet e shigjetave dhe ai i hapesires per te luftuar. Ka nje grafike te lezetshme.

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga bamberbiLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
rrezik Pépère - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashMonster invasion - QejfOutbang 2 - AventureCode of the samurai - Aksion
Dragon Forever - AksionBridges - StrategjiPanic in the Skyscraper - SforcimMatches - StrategjiBlob Wars - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh daiman ( 14 Maj 2006 13:19) : Vive Full Metal Alchemist!
  Profili     Mesazh alexspeed ( 31 Korrik 2007 14:50) : beuh le lien marche pu
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.