Classroom Cheat 2 - loja
Drejtoria Lojrat
NorvegjishtItalishtGjermanishtFrengjishtPortugezePortugezeFinlandishtTurkishtHollandezeAnglishtPolakeSpanishtÇeke


Classroom Cheat 2

10 Dhjetor 2004 03:16
     Meet your companions and cheat with them. Move your character with cursor keys, avoid the teacher field of vision and click on cheat bar to fill it and go back to your seat to finish the level. Instrucions in english.Shqip


Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashCubic Exploding Goro - SforcimInteractive buddy - QejfRoly Poly - Qejf
Manifold - AventureFlash Starcraft Action 5 - Lojra te vjetraJohnny Rocketfingers - AventureLittle soldiers - StrategjiWeirdville - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.