Code of the samurai - loja
Drejtoria Lojrat
PortugezePortugezePolakeGjermanishtFrengjishtItalishtÇekeFinlandishtAnglisht


Code of the samurai

14 Shtator 2006 07:11
     "Code of the samuraï" is an action platformer that offers exquisite animations and carefully designed levels. It is based on the popular American animated television series Samurai¨Jack. The Cartoon Network has developed some excellent games on the same theme".Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashYeti Sports - QejfJames Bond - From Russia With Love - Sport me motoraSUV Off Road - Sport me motora
Barbados - StrategjiExit Path - SforcimGive Up, Robot - SforcimBeach Bobbing Bob - AksionFlash element TD - Lojra te vjetra
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.