Defender - loja
Drejtoria Lojrat
HebraishtPolakeAnglishtÇekeFinlandishtFrengjisht


Defender

6 Shkurt 2009 17:50
     Here is a good old side scrolling arcade shoot them up by Midway. R-Type like.
Insert coin with the mouse, select 1 or 2 players. Arrow keys to move and spacebar to fire.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashMercury Drops - StrategjiRun and Kill - AksionSonic Angel Island - Lojra te vjetra
Gravity master - StrategjiPanic Breakout - Lojra te vjetrawOne - StrategjiChuck Norris - QejfBanja - Aventure
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.