Domo-Kun Angry - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtDanezeFrengjishtFinlandishtGjermanishtPortugezePortugezeNorvegjishtItalishtAnglishtPolakeÇeke


Domo-Kun Angry

14 Qershor 2006 07:05
     This awsome game featuring lovely pixel graphics and cute animations, looks and is played like an old game. But it's brand new. It's 4 months of work by Tom Fulp. Each level has varied play mechanics, but you can always control Domo-Kun using the arrow keys to move and the 'A' key to attack. It's roughly 2megs, so, be patient while loading.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashExtreme farm simulator - AksionYeti 9 - QejfHamster keeping to the left ( はむレース ) - Qejf
Sky Marauder - AksionUpside down game - StrategjiCurveball - Lojra te vjetraMission Ninety One - Lojra te vjetraCollapse - Sforcim
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh WRonX ( 16 Qershor 2006 17:33) : To tlumaczenie jest straszne...
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.