Flash Chess 3 - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtFrengjishtÇekeTurkishtAnglishtRomanishtPolake


Flash Chess 3

22 Shtator 2008 08:25
     A very nicely done chess game. You play against the computer. It's not meant to be the hardest game of chess ever, but a very good way to learn and improve.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashLil Racerz - Sport me motoraBattlegrounds - StrategjiMagneto - Strategji
Proximity - StrategjiRodeo - SporteSplash back - StrategjiBugs are coming - SforcimIce breaker - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.