Itchana Tchones 4 Alien wars - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtTurkishtSpanishtFrengjishtNorvegjishtHollandezePolakeGjermanishtPortugezePortugezeAnglishtFinlandishtÇeke


Itchana Tchones 4 Alien wars

20 Qershor 2005 08:27
     This is a funny platform adventure game staring Itchana Tchones, a parody of Indiana Jones. B to use and SPACE to fight. A game by zanorg.com.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashPlankton Life - AksionJamal And The Wasp Bunker - AksionKung Fu Hustle - Lojra te vjetra
Rockface Rescue - AksionHash - AksionDisinfect the Core - StrategjiTrophy Rally - Sport me motoraSwallows - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh edy ( 5 Janar 2006 09:47) : bu ne biçim oyun beeee tam robotu öldürücem adam sigara içmeye bşlıyor
  Profili     Mesazh coldplay ( 22 Maj 2007 11:56) : malcaa yaa
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.