Karoshi, suicide salaryman - loja
Drejtoria Lojrat
PortugezePortugezeÇekeAnglishtFinlandishtFrengjishtHebraishtPolake


Karoshi, suicide salaryman

28 Janar 2009 10:09
     Karoshi means death from overwork. A brilliant and fun puzzle game by Jesse Venbrux. To complete a level you have to kill yourself...Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashRolling Fall - StrategjiOshidama - StrategjiRetroception - Sforcim
Fura Fura Tobby - QejfThe flowering nose - AventureMultiplayer Koi Koi - Lojra me shume lojtareLunar Invaders - Lojra te vjetraHash - Aksion
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.