Learn to fly - loja
Drejtoria Lojrat
ÇekeRusishtAnglishtFinlandishtFrengjishtNorvegjishtRomanishtItalisht


Learn to fly

24 Gusht 2009 11:49
     This game is a mix between a well known penguin and a well known hedgehog. Controls : left and right keys. Buy things to improve your rocket penguin.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashLil Racerz - Sport me motoraSpeed Racer - Sport me motoraThe Doors - Aventure
Escargone - AksionJunkbot - StrategjiPengapop - StrategjiRoll 4K - StrategjiKill the Pacman - Aksion
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.