Lego Alpha Team - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtTurkishtHollandezePolakeSpanishtPortugezePortugezeFrengjishtAnglishtItalishtÇekeGjermanisht


Lego Alpha Team

12 Korrik 2005 08:19
     Explore the map and complete several missions with your lego tiny car. The moves of the car are awesome. Some tips : use the bridge as a ramp, turn to alpha mode (SHIFT) to destroy the ice blocks.Shqip
Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashPop Pirates - AksionBloxorz - StrategjiHoshi saga 3 - Qejf
Plastic Balls - Lojra te vjetraHigher - QejfTanks - StrategjiTravian - Lojra me shume lojtareFlea Circus - Strategji
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.