Little Loki Escapes from Hell - loja
Drejtoria Lojrat
FinlandishtHebraishtFrengjishtHollandezeItalishtÇekeAnglisht


Little Loki Escapes from Hell

9 Gusht 2007 11:55
     Bryson Whiteman has developed a classic platformer, with an original background design. Collect skulls using the arrow keys to move, space to jump. Capture the black flag before the lava flow catches up to you.
If you wish to learn more about the development process read this blog article.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashHigh wheels - StrategjiFive - StrategjiYard Invaders - Aksion
Samorost 1 & 2 - AventureComboling - StrategjiPhosphor Beta 1 - Lojra me shume lojtareBalance - SforcimKaloresi i zi - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.