Megaman, Ghosts 'n Goblins - loja
Drejtoria Lojrat
DanezeGjermanishtFrengjishtPortugezePortugezeNorvegjishtItalishtAnglishtPolakeÇekeFinlandisht


Megaman, Ghosts 'n Goblins

15 Qershor 2006 07:18
     Another episode of the Capcom's Megaman series has been adapted to Macromedia Flash by the same developer (called Static) who adapted Megaman Vs Metroid. In this one you must fight against the BigBoss Arthur. Once again a very good job on pixel graphics, animations and gameplay has been done to keep the same spririt of the original game. You like it? Try also the adapation of the first Megaman game.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashJava Settlers of Catan game - Lojra me shume lojtareSquare 2 - SforcimDrag the Dot - Sforcim
Sumo Sushi Soccer - SporteTravian - Lojra me shume lojtareAvexome Cross '98 - Lojra te vjetraRobokill - AksionNawnco - Strategji
RingmaniaRingmania 2Bilboquet gameCapsulesSave the earth
One On OneMiners4KSoccer challengeBabboon & friendsRolling Turtle
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh giulia ( 28 Qershor 2006 14:00) : ciao
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.