Nexgame - loja
Drejtoria Lojrat
HollandezeDanezePortugezePortugezeGjermanishtNorvegjishtPolakeFrengjishtAnglishtItalishtFinlandishtÇeke


Nexgame

28 Qershor 2006 07:09
     Click the screen at the right time to smash the ice walls. The unusual animation based on a real running character and a lot of creativity in the concept, make this casual game very enjoyable for a few minutes.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra Flash1943 - Lojra te vjetraSimply smashing - plate catch - AksionÇelik e zjarr - Aksion
Coign of vantage - QejfBoomsticK - SforcimHigh wheels - StrategjiVolcano jump - QejfToby crane - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh FoxClad ( 1 Korrik 2006 11:08) : ce jeu est trop cool mai au dernier mur est trop cho (lol)fo faire un coup de tete
  Profili     Mesazh cacalulu ( 1 Korrik 2006 15:52) : trop marrant ce jeu est tres bien fait j'adorre trop le coup de tete a la fin!!!!!!
  Profili     Mesazh bdeveci ( 11 Korrik 2006 10:05) : çok güzel
  Profili     Mesazh uranus69007 ( 23 Gusht 2006 09:45) : bon le lien est mort maintenant...
  Profili     Mesazh princessia ( 28 Maj 2008 18:37) : Moui, assez bien !
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.