Orange - loja
Drejtoria Lojrat
PortugezePortugezeGjermanishtItalishtFinlandishtAnglishtÇekeFrengjisht


Orange

4 Shkurt 2008 08:27
     After the popular Red, here comes Orange, by the same author Case. You must shoot at the orb (by clicking the mouse button) in an attempt to push it off the playing field. Don't get too closed because of the gravity.
Found on JayIsGames.
Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashMonster Trucks Nitro - Sport me motoraCosmic Crush - AksionBubble Islands - Strategji
The haunted ruins - AventureYou Have To Burn The Rope - QejfTurbo Spirit XT - Sport me motoraLargohu nga Windowsi - SforcimSpider-Man dhe Bat-Man - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.