Panic Breakout - loja
Drejtoria Lojrat
TurkishtÇekeAnglishtFinlandishtNorvegjishtSpanishtPolake


Panic Breakout

31 Gusht 2009 13:14
     Another fun game by the brilliant Taro Ito from Japan. In panic breakout, your goal is to avoid the bricks and clear the stage before they reach the ground. Akind of merge between Breakout and Space invaders.
Other games by Taro Ito : Domino pressure, Race.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashSnow rush - StrategjiThe grid game - QejfUncle sam - Aksion
Super Zenoid - AksionMansion impossible - StrategjiThe ball game - SforcimYeti 9 - QejfSunflowers - Lojra me shume lojtare
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.