Parking2 - loja
Drejtoria Lojrat
RomanishtDanezeHollandezePortugezePortugezeHungarishtEsperantoTurkishtFinlandishtGjermanishtPolakeAnglishtSpanishtFrengjishtItalishtÇeke


Parking2

22 Janar 2006 12:52
     The aim is very simple. Try to park your car within the time limits of the game ! The arrows to move the car and the space bar to use handbrake. It's not so easy...Shqip

Prezantuar nga dewas
Perkthyer nga dewasLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashBattlegrounds - StrategjiThe Seven Noble Kinsmen - AventureNeon Rider - Sport me motora
Uber Breakout! - AksionKonami Death Jr - QejfDeep Sea Struggle - StrategjiInvisible mouse - SforcimCrypt raider - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.