Pelpet ver.0.1 d - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtGjermanishtTurkishtPolakeItalishtPortugezePortugezeFinlandishtAnglishtFrengjishtÇeke


Pelpet ver.0.1 d

10 Shkurt 2006 07:35
     You must guide the little yellow Pelpet downwards through the various stages while trying to avoid the blue bad guys. You are always going down, except when there is a ledge that will allow you to move to your left or right. You can click on the ledges to make them appear or disappear, whichever works best for your advantage. The further you go the more difficulties and power ups you will encounter while working your way down to Hell!Shqip

Prezantuar nga *IDIOTE*
Perkthyer nga jennalynn6Lojrat
Jump Gear 2MoonlightsBLockobanWorld of ArchoonCold Fusion
Jump Gear - RandomLove OverdoseCrazy MammothsReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashKapiten Pépère - Lojra FlashUndead assault - QejfFilp Out! - StrategjiPanic ball - Lojra te vjetra
JellyTanks - QejfLa brute - Lojra me shume lojtareCuboy quest - StrategjiWeirdville - Aksionno circles no - Strategji
Miners4KRingmaniaBilboquet gameRolling TurtleCapsules
ABCRingmania 2One On OneSave the earthPawel and the Teutonic Castle
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.