Professor Fizzwizzle - loja
Drejtoria Lojrat
SpanishtHebraishtDanezeHollandezeTurkishtFrengjishtPolakePortugezePortugezeGjermanishtNorvegjishtItalishtAnglishtFinlandishtKatalonjeÇeke


Professor Fizzwizzle

3 Korrik 2006 04:45
     This is a flash version of a downloadable game with over 200 levels, developed by Ryan & Matt from grubbygames. The Professor Fizzwizzle is not very athletic and can't jump. To complete a level you must drive the Professor to the exit tube only with left and rigth arrows.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashAir Magic Pépère - Lojra FlashTanks - StrategjiHulk Smashup - AksionScared - Lojra te vjetra
Pengapop - StrategjiBrotherhood of Battle - Lojra me shume lojtarePanic - AksionMacDonald's game - StrategjiComa - Aventure
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.