Run 'n roll - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtNorvegjishtTurkishtPortugezePortugezePolakeAnglishtFrengjishtÇeke


Run 'n roll

30 Korrik 2004 03:50
     You are running around a small planet while trying to catch up with your opponent, while at the same time avoiding the traps. Controls: arrow keys and space bar. Single player mode and multiplayer mode available with the possibility of communicating with other players with comic strip style bubbles. Instructions in English.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashJava Settlers of Catan game - Lojra me shume lojtareThrow it - QejfWin a gold fish - Ping-Pong ball cannon - Strategji
Hapland - AventurePile O'Bubbles - QejfMegaman Vs Metroid - Lojra te vjetraBamBoom - StrategjiQuake Flash - Lojra te vjetra
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.