Space Invaders - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtGjermanishtFinlandishtFrengjishtNorvegjishtSllovakeSuedishtHebraishtTurkishtHollandezePolakeAnglishtPortugezePortugezeÇekeSpanisht


Space Invaders

13 Gusht 2004 13:55
     Who played this game while was younger can be considered old. Left and right arrows move the ship and spacebar to shoot.Shqip

Prezantuar nga plavius
Perkthyer nga plaviusLojrat
Jump Gear 2MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - Random
Love OverdoseCrazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashCommander keen - Lojra te vjetraJava Settlers of Catan game - Lojra me shume lojtareUber Breakout! - Aksion
Couronne Deluxe -- Billard - Lojra me shume lojtareSpace penguin - StrategjiPanik in Pogoland - StrategjiPendulumeca - QejfConnect 4 - Strategji
Miners4KRingmaniaPawel and the Teutonic CastleCapsulesRingmania 2
Bilboquet gameOne On OneRolling TurtleSave the earthSoccer challenge
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.