Tanks - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtFinlandishtNorvegjishtGjermanishtTurkishtHebraishtPolakePortugezePortugezeAnglishtFrengjishtÇeke


Tanks

1 Gusht 2004 06:43
     A small but very clever game, in which you control your tank(s) to destroy the computer's tank(s). Press your up and down arrows to change the angle that you want to fire, the 'Q' and 'W' keys to change weapons, the left and right arrows to move your tank, and the space bar to shoot. Up to five players can play on the same keyboard, substituting for computer opponents. Instructions in English.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga MindrakerLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra Flashrrezik Pépère - Lojra FlashEksploro detin e thelle - AksionBig truck adventures 2 - Sport me motoraDriver's Ed (driving licence) - Sport me motora
Uniroyal fun cup - Sport me motoraSplitter - StrategjiThe Dark Room - AventureGrow island - AventureJavanoid 2 - Lojra te vjetra
Ringmania 2Bilboquet gameRingmaniaMiners4KCapsules
Save the earthBabboon & friendsSoccer challengeRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.