The world's hardest game - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtÇekeItalishtFinlandishtSllovakePolakeSpanishtTurkishtRomanishtPortugezePortugezeDanezeFrengjishtHungarisht


The world's hardest game

24 Korrik 2008 19:37
     It's really a hard game, althought some people have completed it. The proof :
Levels 10-20
Levels 20-30.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashJapanese "Protect your base" - SforcimUniroyal fun cup - Sport me motoraRamps - Strategji
Phosphor Beta 1 - Lojra me shume lojtareMini pool 2 - SporteJavanoid 2 - Lojra te vjetraPretty Pretty Bang Bang - SforcimDiamond mine - Strategji
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh unglücklich ( 25 Korrik 2008 09:41) : harbi zormuş ya
  Profili     Mesazh Kubi718 ( 10 Gusht 2008 19:07) : MY GOD!!!! I stuck on Level 2.
  Profili     Mesazh psyduck ( 11 Gusht 2008 07:38) : Really really hard.It drives me mad.
  Profili     Mesazh nicobrur ( 3 Tetor 2008 14:27) : j'en ai ras le bol au level 26
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.