Wreckanoïd - loja
Drejtoria Lojrat
AnglishtFinlandishtHollandezeFrengjishtPortugezePortugezeHebraishtKatalonjeItalishtÇeke


Wreckanoïd

9 Korrik 2007 08:18
     Wreckanoïd is an Arkanoïd clone (see also Javanoïd) with interesting new features, developed by Aaron Worall (alias Negativeone) from Canada. The speed of the ball is depending on how hard you hit the ball with the pad you control with the mouse. Many levels and modes. The game is also playable using the internet browser of the Nintendo Wii.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
Jump Gear 2MoonlightsBLockobanWorld of ArchoonCold Fusion
Jump Gear - RandomLove OverdoseCrazy MammothsReboundsPumpkin Supply
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashHot rocks - Asteroïds - Lojra te vjetraRaumschiffspiel (Loja e Anijes kozmike) - AksionDry Fire - Sforcim
Beach Bobbing Bob - AksionVVVVVV (demo) - AventurePile O'Bubbles - QejfStickman Odo (1 and 2) - AventureGangster Pursuit - Aksion
Miners4KRingmaniaBilboquet gameRolling TurtleABC
CapsulesRingmania 2One On OnePawel and the Teutonic CastleSave the earth
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh To1ne ( 9 Korrik 2007 17:12) : Real cool advanced arkanoid!!!
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.