Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "X-man" Vs "day_walker"


X-man


Mashkull
shteti : Netherlands
Vs

day_walker


Mashkull
shteti : Turkey


176.87 piket. tingelloi : 10       PERSERITJE        
parkim paralel
136.32 piket. tingelloi : 7295       PERSERITJE        
148.81 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
397.37 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
frena dore Pépère
379.47 piket. tingelloi : 2536       PERSERITJE        
199.91 piket. tingelloi : 4       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
Pa renditje
230.95 piket. tingelloi : 1       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
193.06 piket. tingelloi : 2932       PERSERITJE        
18763 piket. tingelloi : 4Save the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 24 Qershor 2018 23:15
shtypi42.7
azhornimi i fundit : 21 Qershor 2018 19:03

Dhe fituesi është... X-man

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.