Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "leleo_aftm" Vs "fabio_colorado"


leleo_aftm


Mashkull
shteti : Brazil
Vs

fabio_colorado


Mashkull
shteti : Brazil


153.19 piket. tingelloi : 2588       PERSERITJE        
parkim paralel
166.84 piket. tingelloi : 299       PERSERITJE        
131.62 piket. tingelloi : 540       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
142.94 piket. tingelloi : 110       PERSERITJE        
390.38 piket. tingelloi : 630       PERSERITJE        
frena dore Pépère
392.7 piket. tingelloi : 292       PERSERITJE        
180.19 piket. tingelloi : 1928       PERSERITJE        
Pépère on the rocks
194.24 piket. tingelloi : 157       PERSERITJE        
217.4 piket. tingelloi : 396       PERSERITJE        
Kapiten Pépère
223.92 piket. tingelloi : 80       PERSERITJE        
8446 piket. tingelloi : 131Save the earth
18154 piket. tingelloi : 7
86.6
azhornimi i fundit : 20 Qershor 2018 02:09
shtypi100
azhornimi i fundit : 14 Qershor 2018 07:36

Dhe fituesi është... fabio_colorado

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.