Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic

Pepere Fight! "totor" Vs "Ailton (A.O.N.)"


totor


Mashkull
shteti : France
Vs

Ailton (A.O.N.)


Mashkull
shteti : Brazil


Pa renditje
parkim paralel
168.07 piket. tingelloi : 240       PERSERITJE        
92.19 piket. tingelloi : 1919       PERSERITJE        
Pépère dhe rrimorkjoja e tije
Pa renditje
Pa renditje
frena dore Pépère
Pa renditje
Pa renditje
Pépère on the rocks
Pa renditje
Pa renditje
Kapiten Pépère
Pa renditje
Pa renditjeSave the earth
Pa renditje
100
azhornimi i fundit : 15 Nentor 2018 16:05
shtypi100
azhornimi i fundit : 13 Nentor 2018 10:27

Dhe fituesi është... totor & Ailton (A.O.N.)

Vazhdoni me lojen tjeter

Informohu per daljen e nje loje te re

Krijim50%
Zhvillim10%
Prova0%
Ju zhvilloni lojra ne flash, lojra ne java, flash animim, lojra shockwave dhe doni ta dini cili eshte mendimi i pepere.org visitoreve dhe anetareve rreth punes tuaj? Na shkruani.