Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

parkim paralel


Kush jane me te miret, vajzat apo djemte?


Vajzat
112 Vajzat. shtypi 144.67 piket.
1 Paula157
2 Fernanda268
3 mbmdlanémo
Djemte
2256 Djemte. shtypi 149.15 piket.
1 Rodrigo.Riveros
2 naldo257
3 perere
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh tomi14 ( 29 Gusht 2006 13:30) : Chłopcy są lepisi

  Profili     Mesazh Erngnctrk ( 29 Tetor 2006 05:27) : Yes Girls Power
  Profili     Mesazh B.Dilara ( 11 Shkurt 2007 12:43) : kızlar erkeklere elbette yetişecektir
  Profili     Mesazh nella532 ( 20 Shkurt 2007 16:33) : euh je vien juste d em inscrire et je ne sais pas comment on fait pour jouer
  Profili     Mesazh mustang ( 11 Qershor 2007 10:07) : Je suis première
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.