Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Raiders of the lost Pépère - Lojra ne linje
Aventure
Laboratori i lojrave  ne Flash te Pepere - Lojra ne linje
Laborator
Login perpara se te filloni lojen dhe piket tuaja do te ruhen brenda llogarise ne statistikat personale dhe statistikat e grupit.
Statistikat e anetareve
«Pépère fights» jane gati! krahaso rezultatin tend me ate te nje kundershtari, shikoni profilin tij...
Me e mira «Pépère fight»
Kampion ne ndjekjen e qellimit
Kampion ne ndjekjen e qellimit

Loja e elefantit - Konkurs distance


Kush jane me te miret, vajzat apo djemte?


Vajzat
22 Vajzat. shtypi 300.19 piket.
1 suzana
2 BiLLa_
3 killa27
Djemte
332 Djemte. shtypi 323.35 piket.
1 X-man
2 sloni_necker
3 ayhan
azhornimi i fundit : 1 Janar 1970 01:00
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh TigressElektr@ ( 11 Nentor 2005 14:14) : Aller les filles ! En force !
  Profili     Mesazh Gaiatjeuh ( 25 Nentor 2005 21:47) : haha, je hbt gelijk Jijdit spel is gewoon niet op onze hoogte
  Profili     Mesazh אמיתי ( 1 Prill 2007 08:32) : הבנים מה השאלה
  Profili     Mesazh jaho ( 19 Tetor 2007 12:11) : :D

  Profili     Mesazh patroes ( 16 Maj 2009 15:15) : kankker jooden
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.