Bleší svět - Hra
Adresar Hry
AlbánskyHolandskyPortugalskyPortugalskyNorskyPolskyFrancouzskyItalskyNěmeckyAnglickyFinsky
Česky


Bleší svět

28 cervenec 2006 08:39
     Tato hra vypadá jako velmi jednoduchá stará plošinovka. Místo toho je ale každý level zajímavý, kreativní a výrazně jiný, některé levely až extrémně náročné. Máte troje stopky, které představují tři životy. Pomocí myši musíte dostat všechny "blechy" k východu v daném čase, jinak ztratíte život. Pokud podržíte levé tlačítko myši zmáčknuté, blechy budou skákat výš.
Každý level má různé druhy překážek, které musíte překonat a dostat všechny "blechy" k východu včas. Po cestě budou mačkat knoflíky, aktivovat větráky a děla, plavat, sbírat různé předměty na body a klíče k odemknutí východů. Můžete je k východu vést jednu po druhé, nebo se snažit udržovat je pohromadě.
Některé levely vyžadují různé druhy způsobů pohybu a musíte přijít na to jak "blechy" z různých situací dostat.
Je to něco podobného jako vzít skupinku malých dětí do hračkářství. Rozběhnou se do všech možných stran, každý si dělá co chce a vy je chcete udržet pohromadě a dostat co nejrychleji ven.

Podrobit se od jp
Přeložil burfyHry
Jump Gear 2Moonlights (Měsíční světlo)World of ArchoonStudená fúzeJump Gear - Random
Love OverdoseCrazy Mammoths - Blázniví mamutiReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Perepe na skalach - Flash gameKapitán Pépére - Flash gameSmoke City - DobrodružstvíMassive Space Tower Defense - ZdůraznitKostka - Strategie
Uniroyal fun cup - Motorové sportyKvetoucí nos - DobrodružstvíDraw my thing - Společenské hryThe Polyphonic Spree : Quest for the rest - DobrodružstvíBLockoban 2 - Strategie
Miners4KRingmaniaRingmania 2CapsulesABC
Bilboquet		Jeden na jednohoPawel and the Teutonic CastelRolling TurtleZachraňte zemi
Poslední vzkazy Poslední vzkazy
  Profil     Zprava vzkaz unglücklich ( 4 září 2006 08:57) : enjoyable
Musite se prihlasit a registrovat