Tri-Achnid - het spel
Links Spelletjes
Google
EngelsFransGrieksHebreeuwsDuitsNoors
Nederlands
PortugeesPortugeesFinsItaliaansTsjechisch






Tri-Achnid

19 maart 2007 06:10
     Tri-Achnid is een vernieuwend en verrassende Flash game, ontwikkeld door Florian Himls (die we ook kennen als Komix op pepere.org) en ontworpen door Edmund McMillen.

Je staat in de voeten van een drie-benige spin die je kunt bewegen door het klikken en slepen van de drie voeten. Gebruik de WASD-toetsen om het hoofd van de Tri-Achnid in balans te houden. Gebruik de SPACEbar om objecten op te pakken en CTRL om een spinnenweb te maken. Het doel is om een veilige plaats te bouwen voor de overleving van jouw soort. De opzet van deze game doet me denken aan Extreme climbing.

Opgestuurd door jp
Vertaald door JailBabe



Spelletjes
Babboon & friendsSoccer challengeCold Fusion - Knikkers verwijderenCapsulesBlockoban
Miners4KRings and SticksSproing!DotsOne On One
Pépère en zijn auto - Flash spelletjeGevaarlijke Pépère - Flash spelletjeHapland 3 - AvontuurRen je rot - LeukWhale flip - Leuk
Curveball - Oude spellenNinjaman - ActieEierwuppen - LeukYou Have To Burn The Rope - LeukMegaman - Oude spellen
Crazy MammothsRingmaniaRingmania 2Jump Gear - RandomSave the earth
FootballBilboquet gameSkydiverABCJump Knight
De laatste berichten De laatste berichten
Geen berichten :(
Je moet ingelogd zijn en geregistreerd om hier te kunnen posten.