Rehber Oyunlar
İngilizceFransızcaFinceÇekçePortekizcePortekizceİtalyancaLehçeAlmanca
Türkçe
NorveççeHollandacaİspanyolcaİbraniceDancaRomenceSlovakçaMacarcaİsveççeKatalancaHırvatçaYunancaArnavutçaBasit ÇinceRusçaEsperantoJaponcaKendi dilinize cevirim yapma konusunda bize yardimci olunArapçaKoreceSlovenceEstonyacaIcelandic


Macera


Macera - 116 Oyunlar
geriye  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ileriye  
Chiko: Kazara yabancı
İlk olarak Game On oyununu sunan Avustralya, şimdi bizlere çok kaliteli bedava oyunlar sunmaya devam ediyor(bu oyunlardan bazıları peperede incelendi,Chasm, Dots and Diamond and Tork). Chiko Avustralya'dan gelen bir başka mükemmel flash macera oyunu. 3 bölüm boyunca Chiko'ya Dünya'ya dönmesi için yardımcı olun. Oyunda keşfedilecek bir çok yer bulunmakta ayrıca bir çok görev toplanacak malzemeler ve oynayacak küçük oyunlar var.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri jp / Çeviri Metehan karakaplanlar.sitemynet.com
Submachine 2 - Denizfeneri
Submachine 2, Polanyalı Mateusz Skutnik tarafından geliştirilmiş yeni tür bir bultıkla macera oyunudur. Submachine 1 'de 20 oda varken, submachine2 de toplam 98 oda var ve bulmacalar çok daha zor. Grafikler, atmosferik sesler özenle tasarlanmış. Herşeyiyle, kesinlikle memnun kalacağınız bir oyun tecrübesi.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(7) - Öneri jp / Çeviri lawndogs
Chronon v0
Chronon is the brand new point-and-click game from Eyezmaze.com. The purpose of this game is to free the little yellow dwarf. This is accomplished by manipulating specific objects at the correct time throughout the day. The master of this house will come back at 7pm. The difficulty of the game arises in time axis...
Other games by Eyezmaze: Vanilla and Grow cube.

[ÇevirTürkçe]   [Bir düzeltme sunİngilizce]
Yorumlar(8) - Öneri jp / Çeviri jennalynn6
Sevimli Pantolonlar Macerası
Sevimli Pantolonlar Macerası, Brad Borne tarafından yaratılmış çevrimiçi bir platform macera oyunudur. Sen; likidimsi kontrole ve mükemmel fiziğe sahip, güzelce anime edilmiş bir karakteri oynuyorsun (bazı muhteşem akrobatik hareketler yapabilirsiniz) , ki bu bize mükemmel reminding us the excellent N Game oyununu hatırlatıyor. Oyunun amacı, bölümleri keşfetmek ve kupaları toplamak. Hareket etmek için sağ/sol ok tuşlarını, kapıları açmak için yukarı ok tuşunu, ve zıplamak için [S] tuşunu kullanın.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(1) - Öneri jp / Çeviri kramerhpal
Hapland 3
Nokta ve tıklama oyunları Hapland dizileri yaratıcısı Robin Allen tarafından yaratıldı. Ve işte 3. Bölüm, Hapland 1 ve 2'ye çok yakın ancak hala cok eğlenceli ve belki de biraz daha zor.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri jp / Çeviri ışıl
Ancak 2
Küçük kahramanı klavyenin yön tuşlarıyla kontrol etmene rağmen, bu şirin küçük oyunun mantığı fare tıklamasıyla oynanan oyunlara yakındır.Dağın tepesindeki eski altın mağdenine ulaşmak zorundasın.Bu oyun Adam Westermantarafından geliştirilmiştir tamamiyle bir zıplama meselesidir.Her aşamada bir sonraki bölüme geçmek için sabit ve ya hareketli platformlar üzerinde zıplamalısın.Eğer bu oyunu sevdiysen bir de şunu denemelisin Nevermore 1.İpucu:Bazı platformlar arka planda gizlidir.Daha yükseğe zıplamak için boşluk tuşuna daha uzun bas.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri jp / Çeviri ali sinan açıl
Cityspace
Cityspace GROW 'a benzeyen bir oyun,ama bu sefer bir şehir inşaa ediyorsunuz.Eğer Grow'u veya Simcity 'i seviyorsanız,bu oyunu seveceksiniz
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(2) - Öneri jp / Çeviri Canan
Stickman odo (1 and 2)
Bu oyunda arkadaslar adamımızı farenin sol tuşu na basarak yönetiyoruz. Oyunda sol tuşu el işareti çıkan yerlere tıklayarak yapıyoruz. Aksiyon oyunu gibi bence oynayın. ( Stickman Odo 2)
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(11) - Öneri jp / Çeviri anahtar3
Endüstri 2
Bu oyun, Rob Allen'in meşhur ettiği Hapland series of games oyunlarındaki point-and-click konseptini izleyen James "Dangerskew" Trofe tarafından geliştirilmiş. 8 ya da 9 düzey var ama sadece ikisini tamamlayabiliyorsunuz.

  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(3) - Öneri jp / Çeviri benden bu kadar
Kule
Yaratıcılık ve mantık gerektiren bir üzerine-götür-ve-tıkla oyunu. Müziğin eksikliği dışında ses efektleri ve grafikler iyi. Başlamak için "PLAY THIS GAME!"e tıklayın.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(4) - Öneri jp / Çeviri icemalkan
geriye  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ileriye  
Bu bölüme yeni bir oyun tavsiye edin