Rehber Oyunlar
FransızcaLehçe
Türkçe
AlmancaHollandacaPortekizcePortekizceFinceİngilizceÇekçeİtalyanca

En Yeniler

13 mayıs 2006
    
Bugünlerde siteye bir çok yeni oyun eklendi. allardp tarafından myDiamon ve miners4K ile Fastshoot 2 oyunları Pepere'ye her oyun eklediğinde yeteneklerinin arttığı görünen mig tarafından yapıldı. En son ise Cold fusion ve Cyballs (benim favorim) qplaygames tarafından eklendi.

Pepere'ye oyunlarını göstermekte güvendikleri için tüm yapımcılara teşekkürler. Bu yapımcıların yorumları sevdiğini hatırlatmam gerekir.Eğer bu yapımcıların yeni oyunlarını görmek istiyorsanız oyunları hakkında yorum yapmaktan ve değerlendirmekten kaçınmayın.


Soccer Challange, bir sonraki Pepere oyunu...

Pepere oyunları arasında hepiniz Ringmania 2'nin tamamlanmış olduğunu gördünüz. Bu oyun hakkında çok güzel yorumlar alıyorum ve bu da beni mutlu ediyor.

Bir sonraki Pepere oyununun teması Futbol olacak. Neredeyse bitmek üzere ve ismi de "Soccer Challenge" ^_^ ...

Sitenin popülerliği için flash ve java'da oyun yapanlara yardım forumu açmak istiyorum. Ayrıca üyeler için siteye yeni oyun eklendiğinde mail gönderilmesi gibi yeni servisler düşünüyorum. "Pepere fights" bölümünde alt kategorilerin ve yeni oyunların olması da güzel olacaktır. Son olarak anketlerin, üyelerin site seçimlerindeki fikirlerini öğrenmekte çok yararlı olacağını düşünüyorum. Fakat bunları yapmak öncelik yeni oyunlar üretmek olduğu için biraz zaman alacaktır ^_^.

  [Bir düzeltme sunTürkçe]

Öneri jp
Çeviri trkzgrSon mesajlar Son mesajlar
  Profil     Mesaj jp ( 18 mayıs 2006 16:32) : Yep you're right, you're a good private . The page is only available for the administrators (included Coen) and those who wish to beta test the game. But it's nearly ready now, so there's no need for further beta test. I have nearly completed another game on soccer with the same engine that will be released by 2 or 3 weeks too.
  Profil     Mesaj Oris.Marii ( 18 mayıs 2006 19:35) : I see
It's probably just as hard as basketball challenge which means I'll suck at it ^^
  Profil     Mesaj jp ( 22 mayıs 2006 14:57) : Well, the game is released, we'll see if you suck at it or not .
  Profil     Mesaj Oris.Marii ( 22 mayıs 2006 20:48) : 4th for now.. but it's just out so we'll see :P It's easier than basketball challenge anyway
  Profil     Mesaj Coen ( 30 mayıs 2006 13:09) : Easier than basketball, no way!
Mesaj ekleyebilmeniz icin kayitli olmaniz ve siteye bagli olmaniz gerekmektedir.