Drejtoria Lojrat
AnglishtFrengjishtFinlandishtÇekePortugezePortugezeItalishtPolakeGjermanishtTurkishtNorvegjishtHollandezeSpanishtHebraishtDanezeRomanishtSllovakeHungarishtSuedishtKatalonjeKroateGreke
Shqip
Kineze e thjeshtuarRusishtEsperantoJaponezeNa ndihmoni te perkthejme ne gjuhen tuaj gjuha e preferuar!ArabishtKoreaneSlloveneEstonishtIcelandic
Lojrat e funditLoja me e mire e muajitMe e luajtura e muajit

Cheese planet game

Loje e krijuar nga Komix
Adrese interrneti (http://...)


Use the mouse (click, hold and release) to launch the satellite on the perfect geostationary orbit (a perfect circle around the cheese planet).

[PerkthimShqip]   [Bej nje korrigjimAnglisht]

Loje e krijuar nga Komix
Perkthyer nga jp


Lojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe makina e tij - Lojra FlashPépère on the rocks - Lojra FlashThe Missile game 3D - SforcimDots - StrategjiR-Type Flash - Lojra te vjetra
Rayspline (3D space shoot them up) - AksionSpinning circle - SforcimBak Bak Backpacker - SforcimCool flame - AventureHoshi saga 3 - Qejf
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Luaj
80 votat
Totale
Krijimtari
Grafika
Tingull
Shikuar 219743 koha
[]Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
  Profili     Mesazh fabmac ( 6 Dhjetor 2006 16:30) : mouais c cho

  Profili     Mesazh nokta ( 5 Janar 2007 04:48) : yörünge büyüdükçe mi puan artıyor
  Profili     Mesazh serdar95200 ( 10 Janar 2007 18:25) : c koi le bute
du jeux svp
  Profili     Mesazh R3bel ( 19 Janar 2007 16:19) : How u do that
  Profili     Mesazh erdem1996 ( 30 Janar 2007 15:48) : size bir öneri gezegeni küçültüp oynayın
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.

Me i miri muajit Sublime 6997145 piket.
Me i miri i dites Sublime 6997145 piket.