Disinfect the Core - loja
Drejtoria Lojrat
ItalishtSpanishtFinlandishtDanezeHollandezeTurkishtRusishtPolakeFrengjishtNorvegjishtGjermanishtAnglishtPortugezePortugezeÇekeKatalonjeDisinfect the Core

17 Maj 2005 09:41
     Similar to games like Go and Othello, this game is about turning all the nodes to your color, the green. This shockwave game by The Jabis is very dificult.Shqip

Prezantuar nga jp
Perkthyer nga jpLojrat
MoonlightsWorld of ArchoonCold FusionJump Gear - RandomLove Overdose
Jump Gear 2Crazy MammothsReboundsPumpkin SupplyVeggie Fling
Pépère dhe rrimorkjoja e tije - Lojra FlashLoja e elefantit - Lojra FlashBacteria Tower Defense - StrategjiMercury Drops - StrategjiCubeoban - Strategji
Rayspline (3D space shoot them up) - AksionG-MAX Skateboarding - SporteBomb defusal - AventureStarway 2 Heaven (Letter change game) - Sforcim模拟特种兵 ( Special force soldier ) - Aksion
Bilboquet gameRingmania 2RingmaniaCapsulesMiners4K
Save the earthSoccer challengeBabboon & friendsRolling TurtleOne On One
Mesazhi fundit Mesazhi  fundit
Jo mesazhe. :(
Ju duhet te jeni te registruar per te postuar ketu.