Rehber Oyunlar
İngilizceFransızcaFinceÇekçePortekizcePortekizceİtalyancaLehçeAlmanca
Türkçe
NorveççeHollandacaİspanyolcaİbraniceDancaRomenceSlovakçaMacarcaİsveççeKatalancaHırvatçaYunancaBasit ÇinceArnavutçaRusçaEsperantoJaponcaKendi dilinize cevirim yapma konusunda bize yardimci olunArapçaKoreceSlovenceEstonyacaIcelandicHareket


Hareket - 196 Oyunlar
geriye  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ileriye  
Cosmic Crush
This game is really addictive one and it's made by Bill Northcott. The point of the game is to crash into SMALLER meteors, planets and finally stars.
The game inclueds two modes: Survival and Level. In Level Mode there are only 3 levels. In those levels you will be a meteor, a planet and a star. To make it harder, you will "die" if you crash with a bigger thingie AND all of the planets and stars has a thing called gravity.
Survival Mode is simple: Get larger and don't "die". When you die you see your final mass. Your starting with the mass of 25. Arrow keys to move your rock.
[JP] Reminds me of Mercury drops.
[ÇevirTürkçe]   [Bir düzeltme sunİngilizce]
Yorumlar(0) - Öneri Wormhole / Çeviri Wormhole
Plankton Life
This game was created by Mijael Bueno. Avoid, Eat, Evolve!

As the plankton in this top to bottom scrolling game, you must avoid the hazards (fish and mines), and eat the energy balls in order to evolve.
At the bottom of the screen your five lives are shown, but you lose one each time you hit a hazard.
You are guided by the Mouse (easy mode) or the Arrow Keys (hard mode). If you lose control of the plankton and it hits the walls, it can be difficult to get hold of again before a lot of damage is done.
Each level ends with an encounter with a Boss. Expect the unexpected as they can be very unpredictable.
[ÇevirTürkçe]   [Bir düzeltme sunİngilizce]
Yorumlar(0) - Öneri Wormhole / Çeviri jennalynn6
Tower Bloxx
Megalopolis yapabileceğin eğlenceli bir oyun. Simcitye benzer ama tam olarak değil. Aslında bir beceri oyunudur. En yüksek kuleyi yapabilmek için kule bloklarını bir biri üzerine bırakın.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(4) - / Çeviri loqpol
Ball 3D
Kare masada oynuyosunuz. Topun hareket etmesi için fareyi kullanarak masanın açısını değiştirebilirsiniz. Hedefiniz topu siyah deliklere düşürmeden yeşil alana getirmektir. level editor 'den kendi levellerinizi oluşturabilir ve arkadaşınız sizin oluşturduğunuz levellerde oynayabilir.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - / Çeviri loqpol
Toxic
Nitrome'dan muhteşem bir oyun daha. Yön tuşlarıyla hareket edin, boşluk tuşuylayla bombayı bırakın. Megaman'de olduğu gibi duvarlara tırmanabilirsiniz. Her bölümü (18 Bölüm) bitirmek için ışınlayıcıya ulaşın.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(1) - Öneri jp / Çeviri trkzgr
Hotair 2
Nitrome'dan Hot air 2.the balloon makerı kullanarak kendi balonunuzu bile disayn edebilirsiniz.Nitrome'dan alışık olduğunuz gibi harika grafiklere sahip olan mükemmel oyun.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri jp / Çeviri ali sinan açıl
Gangster Pursuit
Gangster Pursuit, Arcademafia.com 'dan Aaron Worral 'ın yarattığı güzel grafikli ve hızlı ilerlemeli klasik bir ateş etme oyunudur. Hareket etmek/zıplamak için ok tuşlarını ve nişan almak için fareyi kullanın.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri Casarano Ovunque / Çeviri loqpol
Bowman - Okçu
Oklarla hedefe ulaşmaya çalışın.Bilgisayara karşı ve ya bir arkadaşınıza karşı oyun oynayabilirsinz.Teagames'den eski bir oyun aynı zamanda portallarının en popüler oyunudur.Benzer olarak burada incelenmiştirve ayrıca klasik Tanks.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri dewas / Çeviri loqpol
FA18 - Saldırı kuvvetleri
Uçak gemisinden bir F-18 Hornet ile uçuşa başlayarak düşmanlarınızla savaşın. Uçağı kontrol için ok yuşlarını kullanın. Ateş etmek için boşluk tuşu, M ve B.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri dewas / Çeviri www.parkoyun.net
Momentum Missile Mayhem
Tower defense türünün takipçisi geliyor. Çok iyi grafiklere sahip (Güçlü bilgisayar gerekli.) ve tamamen orjinal bir oyun. Birbirinden farklı tam 22 adet düşman vuruşu sesi. Rus DimonZerg'in oyunu.
  [Bir düzeltme sunTürkçe]
Yorumlar(0) - Öneri Rapido, http://www.rapidojeux.com / Çeviri oCa
geriye  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ileriye  
Bu bölüme yeni bir oyun tavsiye edin